צביעת אמבטיה

כאשר חדר האמבטיה מתיישן הקירות סדוקים או מצופים בשכבה של עובש, הארון אף הוא מעיד על שהות ממושכת רבת שנים בחדר אפוף אדים שלא ממש היטיבו עמו. האמבטיה שרוטה ומסכנה. לא נחמד בלשון המעטה להיכנס ולהתקלח בה. אתם לא מעוניינים להשקיע בשיפוצים מקיפים ובהחלפת האמבטיה, מה אפשר לעשות? מסתבר שיש הרבה מה לעשות מבלי לצאת מתחום הצבע. באמצעות צביעה בלבד בשיטות שונות יתקבל בסופו של התהליך, חדר אמבטיה מחודש לגמרי.

צביעת אמבטיה
צביעת אמבטיה – כל שיטות הצביעה

איך מחדשים את חדר האמבטיה? 

צביעת חדר אמבטיה – התהליך של צביעת חדרי האמבטיה דומים פחות או יותר לצביעה של כל חדרי הבית, זה כולל ניקוי הקירות, שיופם, החלקה, סתימת חורים וסדקים. לאחר מכן הצביעה שנעשית באמצעות צבע דוחה עובש. לא כדאי לוותר על המרכיב דוחה העובש בגלל אופי החדר שמוצא עצמו מלא באדים והעובש לא מאחר להתארח על גבי קירות בהם הלחות נמצאת דרך קבע.
צביעת ארון אמבטיה – את ארון האמבטיה ניתן אף לצבוע כפי שהדבר מתאפשר בשאר הרהיטים מעץ. אמנם מראה העץ והמרקם הטבעי לא יוכלו להיראות כפי שהיו בתחילה אך בהחלט יתקבל מראה חדש ואסתטי.
צביעת האמבטיה – צביעת אמבטיות נעשית בדרך פשוטה המורכבת מכמה שלבים. ראשית  יש ללטש את האמבטיה היטב. פעולה זו נעשית באמצעות מכשור מכאני והן בעזרת חומרים כימיים וזאת בכדי שהחומר אתו תתבצע הצביעה ייתפס כראוי. דבר זה לא יוכל להתאפשר כאשר האמבטיה מכוסה בכתמי שומן או חלודה.
צביעת אמבטיה בהתזה – לאחר הליטוש מתיזים חומר בסיס שהוא זה שיקשר את הצבע של השלב הבא. ורק לאחר מכן מתיזים את הצבע שזו תהיה השכבה העליונה של האמבטיה.

לא יאומן כיצד בהשקעה קטנה של צביעת אמבטיה מחיר כמעט סמלי, קבלנו חדר אמבטיה שנראה ממש כמו חדש.

שירותים נוספים: צביעת דלתות מטבח, צביעת דלתות פנים, צביעת חדר שינה