שליכט צבעוני

החשיבות של שליכט צבעוני היא הרבה מעבר ליופי והאסתטיקה החיצוניים של הבית, מדובר למעשה בשכבת הגנה ששומרת על המבנה ומונעת חדירת מים ורטיבות לתוך הבית. שליכט צבעוני מחיר משתנה בהתאם לבעל המקצוע שבחרתם לעבוד עמו ולאיכות החומרים שהוא מביא. שליכט צבעוני מחירון נע בטווחים שונים, בהתאם לגודל הבית ולסיבוכים האפשריים של העבודה. למעשה, כל איש מקצוע רשאי לבחור את המחיר שלו, ולכן תמיד מומלץ לדבר עם מספר אנשי מקצוע כדי לברר את המחיר הממוצע. חשוב לציין כי בטרם משתמשים בשליכט, חשוב לסדר ולתקן את שכבת הטיח, למרוח דבק פריימר על כל המשטח ורק לאחר מכן לבצע שליכט. חשוב להתאים את הצבע של דבק הפריימר כך שיתאים אל צבע שליכט צבעוני שבחרתם לעצמכם.

שליכט צבעוני
שליכט צבעוני – שכבת הגנה ששומרת על המבנה

שליכט צבעוני פנים 

למעשה ניתן לבצע שליכט צבעוני לא רק לקירות החיצוניים של הבית, אלא גם לקירות הפנימיים. היתרון של שליכט צבעוני לקירות פנים בא לידי ביטוי גם בפן האסתטי שמוענק לחלל הבית, וגם בפן הפונקציונלי היות והשליכט מעניק בידוד תרמי טוב יותר לחלל המגורים. שליכט צבעוני מחיר עבודה משתנה כאמור מבעל מקצוע אחד לשני, ותלוי כמובן באיכות השליכט ובסוג העבודה המדוברת. חשוב להקפיד לרכוש אך ורק שליכט צבעוני איכותי מחברה מוכרת וידועה בעלת תו תקן. מומלץ להיזהר מהצעות עבודה זולות מידי, היות ופעמים רבות הדבר מתבטא גם באיכות העבודה. מומלץ לדבר עם מספר אנשי מקצוע ולוודא איתם כמה הם מבקשים עבור שליכט צבעוני מחיר למ"ר, על מנת לבצע סקר שוק ולבחור בהצעה המשתלמת ביותר. אם כבר ביצעתם בעבר את התהליך אך השליכט כבר לא נראה כמו פעם והתחילו להיווצר בו סדקים, זה הזמן לבצע תיקון שליכט צבעוני. מלאכת התיקון הרבה יותר קלה ופשוטה מאשר העבודה ההתחלתית, היא לוקחת פחות זמן ועולה פחות כסף.

שליכט צבעוני דוגמאות 

למעשה ניתן למצוא היום בשוק מגוון רחב של שליכט צבעוני בעלי הרכב שונה ותכונות שונות. שני הסוגים המובילים הם שליכט צבעוני על בסיס צמנט ושליכט צבעוני על בסיס אקרילי. קיימות בארץ מספר חברות ידועות המייצרות את החומרים ומשווקות אותם תחת מותג הדגל שלהם. שליכט צבעוני בתוך הבית הוא שליכט המכיל חומרים מיוחדים שמתאימים למטרה הזו בדיוק, לעומת שליכט מסוג אחר המתאים יותר לקירות חיצוניים. שליכט צימנטי למשל נותן טקסטורה יפה יותר לבית, ולכן מרבים להשתמש בו בתור שליכט צבעוני לסלון או שליכט צבעוני במקלחת. כמובן שעל יופי משלמים, ולכן אין זה מפתיע כי שליכט צמנטי עולה יותר מאשר שליכט אקרילי. כאשר בוחרים בעל מקצוע לביצוע השליכט הצבעוני, מומלץ לבקש ממנו המלצות ולגשת לראות עבודות קודמות. איכותו של השליכט נמדד עם השנים, כאשר עבודה לא מקצועית תתחיל עם הזמן להתנפח ויווצרו בה סדקים.

שירותים נוספים: צביעת דירה 4 חדרים, קבלני צבע, צביעת קירות