צביעת תקרה

בשונה מצביעת משרדים כאשר מדובר בצביעת קירות הבית יכול אולי להתאים לחובבנים ואף ניתן להגיע לתוצאות די טובות, אך כאשר מדובר בעניין צביעת תקרה כאן הסיפור שונה לגמרי. נדרשת מומחיות רבה וידע כיצד לבצע את המשימה הזו ואף להגיע לתוצאות יפות וטובות.

מה חשוב לדעת לפני שפונים לבצע צביעת תקרות? 

וודאי יהיו לכם הרבה שאלות בטרם תחלו במשימה של צביעת התקרה, איך ובמה משתמשים, צביעת תקרה צבע אקרילי? או שמא עדיף להשתמש לשם צביעת תקרה בסופרקריל? כמו כן מה יתאים לצורך צביעת תקרה באמבטיה כאשר אנו רוצים למנוע עובש האמור להיווצר עם הזמן? את כל השאלות הללו עליכם לפרוש אצל בעלי המקצוע המבינים בתחום הצביעה, אלה ידעו להמליץ לכם על החומר הנכון בו יהיה כדאי להשתמש לצורך צביעת התקרה.

צביעת תקרה
צביעת תקרה – חשוב להשתמש בחומר הנכון

כמה דברים שכדאי לדעת לפני שאתם מתחילים… 

כאשר רוצים לצבוע את כל החדר כולל צביעת תקרה בסיד יש להתחיל ראשית עם התקרה. יש לפנות מהחדר את כל החפצים שניתן להוציא, את הרהיטים שאין אפשרות לנייד יש לכסות ביריעות ניילון עבות על מנת למנוע לכלוך מיותר בעקבות טפטופי צבע. יש כמובן ללבוש בגדי עבודה כולל נעלי עבודה. כדאי לפרק בתי מנורה הקבועים בקיר כמו כן את מבני התאורה אם ישנם. גם לגבי הדלתות של הבית צביעת הדלתות צריכה להיעשות בזהירות בליל לכלכך את קירות הבית
יש להתאים את הרולר למרקם של התקרה, כאשר התקרה חלקה ניתן להשתמש ברולר חלק יותר ובכך חוסכים בצבע.

שירותים נוספים: צביעת חדר מדרגות, צביעת דלתות פנים, צביעת דלתות עץ