שדרוג מראה הבית על ידי צביעת רהיטים

ריהוט משרדי או ריהוט ביתי הוא חלק נכבד מעיצוב הבית והמשרד הרהיטים שנמצאים אצלנו נותנים לנו תחושת שייכות וזה לא משנה אם זה במשרד או בבית ריהוט משרדי עשוי מעץ מהגוני יוקרתי משדר תחושה של אלגנטיות ויוקרתיות למשרד כמו כן בבית ריהוט מעץ מלא בבית משדר תחושה של חמימות ביתית ונותן שייכות למקום ולזמן.

הרהיטים התיישנו מה עושים? מחליפים?

הרהיטים בבית או במשרד כבר התיישנו, קיבלו צבע דהוי, בדרך כלל כאשר אנו מתכננים את צביעת המשרדים שלנו או צביעת הדירה אנו חושבים גם להחליף את הרהיטים הישנים בחדשים. אז רגע לפני שאתם ממהרים להחליף את הרהיטים הישנים בחדשים ועומדים בפני הוצאות של של אלפי שקלים ישנו פיתרון פשוט וקל שיכול לחסוך לכם הרבה זמן וכסף.

מברשת צבע
מברשת צבע

צביעת רהיטים איך זה עובד?

מי שזוכר לפני הרבה שנים היה מקצוע מכובד שקראו לו פוליטורה היו מורחים את רהיטי העץ בחומר מיוחד והרהיטים היו חוזרים לברק ולצבע המקורי כמו ביום שניקנו.

גם היום הפוליטורה עוד קיימת אך עברו הרבה שנים ותעשיית הצבע בעולם התפתחה מאז בצעדי ענק וכיום ישנם צבעים מיוחדים לרהיטים שיכולים להחזיר לרהיטים שלנו בבית או במשרד את המראה הזוהר והיוקרתי כמו ביום קנייתם.

בנוסף להחזרת הרהיטים למראה המקורי שלהם יכולים היום לשנות את גוון הריהוט בהתאם לגווני החדר. לא כל צבעי ממוצע יודע לעשות חידוש וצביעת רהיטים לצורך זה יש לקרוא לקבלן צבע מומחה שמבין בנושא. שיודע ומבין את סוג החומר שממנו מורכב הרהיט ויכול לתת המלצה וייעוץ מה איך כדאי ובאיזה צבע לצבוע את הרהיט. בנוסף בהרבה מקומות היום מותקן פרקט שגם הוא נותן חיות וחמימות לנוף הביתי גם לפרקט ישנו פיתרון פשוט וקל יותר מאשר להחליף אותו קיימת אפשרות צביעת פרקט והתאמתו בגוונים לחדר ולריהוט שבתוכו.

חשוב לזכור לפני שקוראים לקבלן צבע לעשות לנו עבודת חידוש רהיטים לבדוק ולחקור היטב ולקבל המלצות חמות בנושא צביעת רהיטים שהרי שימוש לא נכון בחומרים וחוסר ידיעה בצביעת רהיטים יכול להביא לנזק בלתי הפיך לרהיט שכזה אז באמת נצטרך לזרוק אותו ולהחליפו ברהיט חדש .תוכלו להתייעץ עם קבלן הצבע מה כדאי ואיך כדאי לצבוע את הרהיטים שנמצאים אצלכם.

שרותים נוספים באזור: צביעת חדר מדרגות, צביעת חדרי ילדים, צביעת רהיטים.