צביעת חניונים

במסגרת טיפוח חדר המדרגות וחצרות הבניין מקבלים גם החניונים את הטיפוח והצבע הראוי להם. צביעת  חניונים הנעשים על ידי אנשי המקצוע משנים את פני החניון ומסירים את המראה המדכא לעיתים של החניונים המוזנחים. את החניון ניתן לצבוע בחומר אפוקסי שזהו הציפוי החלק והעמיד אותו אנו פוגשים גם בקניונים ובמפעלים שונים.

צביעת חניונים
צביעת חניונים מומלצת ע"י אנשי מקצוע מנוסים בתחום

צביעת חניונים אפוקסי – כיצד זה מתבצע? 

צביעת בצבע אפוקסי שונה לחלוטין מצביעת קירות לסלון לדוגמה שינם כמה שלבים עד שמגיעים לתוצר הרצוי:

הכנת השטח – כאשר עומדים לצבוע את החניון בחומר אפוקסי יש להכין את המשטח על פי כל הכללים כדי שמריחת החומר תיעשה כראוי והמשטח הצבוע יתקבל חלק ונקי. לכן יש לבחון היטב את השטח המיועד ולסתום את החורים אם ישנם, ליישר בליטות קיימות ולוודא ששטח החניון חלק לגמרי. לאחר מכן יש לנקות היטב את השטח מכל לכלוך ואבק שעלול לפגוע במרקם החלק של האפוקסי. יש לשים לב שבזמן ביצוע העבודה יהיה המקום מאוורר היטב אך מצד שני שלא ינשבו רוחות העלולות להביא לכלוך ואבק. שלב אחרון לפני מריחת האפוקסי זהו שלב הניקיון באמצעות חומצה. מנקים היטב שוטפים ומייבשים.
ביצוע העבודה – לפני מריחת החומר יש למרוח על גבי הקרקע חומר מקשר, לאחר שחומר זה מתחיל להתייבש אך עדיין לח במעט מתבצעת מריחת האפוקסי בעזרת רולר או מגב. העבודה חייבת להיעשות ברצף על מנת שהתוצאה תהיה אחידה וחלקה.
צביעת חניונים בציפוי אפוקסי מזמינים רק אצל המומחים בתחום. צביעת חניונים מחיר שהתמורה שלו שווה!

שירותים נוספים: צביעת משרדים, צביעת קירות אומנותית, צביעת חדר מדרגות