עבודות צבע

לפני שמתחילים בביצוע של עבודות צבע יש צורך בהכנת השטח אותו עומדים לצבוע. אי אפשר להתחיל מיד במריחת הצבע. על מנת שהתוצאות תהיינה טובות, עמידות ואיכותיות חובה להשקיע בהכנת הקירות.

מה היא הכנת הקירות לצבע? 

כאשר אנו אומרים הכנה לקראת צבע, מיד עולה לנו בראש – עבודות שפכטל. אז נכון שבדרך כלל עבודות צבע ושפכטל הולכים יחד, אך לא רק זו תהיה ההכנה לביצוע של עבודות צבע.
בטרם תצאו לדרך חשוב לבדוק ולבחון היטב את מראה הקירות, האם יש בהם סדקים? האם קיימים פיצוצים בצבע, או שמא אתם מאתרים רטיבות או עובש, כל אלו מעידים על בעיה בסיסית של מערכת האינסטלציה הדורשת פתרון יסודי. ישנם לדוגמה חדרי שינה שבהם יש ארונות ומאחורי הארונות הללו מצטבר עובש כאשר אנו רוצים לעשות צביעת חדר שינה עלינו לטפל בעובש הזה עם חומר מיוחד צביעת הקיר יהיה פתרון זמני בלבד וחבל לעבוד כך. הבעיה לא תיעלם אם לא יטפלו בה.

עבודות צבע
עבודות צבע – הזמינו איש מקצוע לפני הביצוע

עבודות צבע מחירון –  

כאשר מבקשים לקבל מחירון עבודות צבע יש לבקש מאיש המקצוע שיבוא ויראה את החלל אותו אתם מבקשים לצבוע. היות ועין מקצועית עשויה לאתר תקלות נסתרות של צנרת דולפת שלא מומלץ כלל לצבוע לפני שהעניין יטופל ביסודיות הראויה.
איש מקצוע יבדוק גם את מצב הקירות ויתרשם מהעבודה הצפויה בהכנתם לקראת הצביעה. כמובן שמחיר הצביעה יהיה מושפע מהנתונים השונים בהתאם וכן מגודל הדירה צביעת דירה 4 חדרים אינה דומה לצביעת דירה יותר גדולה.

מה יקרה אם נתעלם? 

אם נחליט להתעלם מכל אותן הבעיות שעל הקיר ונפנה מיד בביצוע מלאכת הצביעה, זה עלול לגרום בהמשך לקילופים ולסדקים בצבע. לא משנה במה מדובר, בין אם זה בעבודות צבע על קירות בטון ובין אם אלו עבודות צבע וגבס, אין להתרשל ולדלג על שלב ניקוי הקיר, סתימת החורים, שפכטל וחיזוק הטיח. בלי זה חבל על הצבע ועל הבלגן של הצביעה כאשר לא תוכלו ליהנות מהם לאורך זמן.

שירותים נוספים: צביעת קירות הסלון, צביעת חדר שינה, צביעת חדרי ילדים